bac1
bac2
bac3
bac4
bac5
bac6
Previous Next Play Pause

Autobusy, ciężarówki i naczepy

Na rynku autobusów, ciężarówek i naczep powszechne są najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa, trwałości i komfortu. Dlatego też KONI stara się być wiodącym światowym dostawcą rozwiązań w dziedzinie tłumienia drgań. Amortyzatory KONI dostarczane są na wiele rynków na całym świecie za pośrednictwem rozbudowanej sieci dystrybutorów lokalnych.

Jako lider rynku firma skupia się na zapewnieniu optymalnego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów. Aby spełnić, a nawet przekroczyć wymagania użytkownika musi być w stałym kontakcie z nim. KONI skupia się zatem na potrzebach i wymaganiach klienta, a kluczem do sukcesu jest dobra współpraca. Zapewnia klientom wartość dodaną, a to znaczy, że jest w stałym kontakcie z rynkiem i jego potrzebami. Dostarcza w każde miejsce, o każdej porze, na całym świecie.
Naprawdę w KONI wierzy się, że praca zespołowa i dzielenie się doświadczeniami wspiera klientów, a tym samym firmę.
Wiedza i doświadczenie obejmuje pełny przekrój rynku, od pojazdów drogowych po rolnicze, od samochodów dostawczych po zastosowania specjalne, takie jak pojazdy wojskowe czy mosty. Opracowywanie rozwiązań to coś, co w KONI robi się na co dzień.
Amortyzatory KONI to wiodący produkt na rynku.

KONI pracuje na Twój sukces
• Wydłużona żywotność amortyzatorów
• Certyfikaty Jakości ISO 9001:2008 i 14001:2004
• Pełen komfort i doskonałe właściwości jezdne
• Długa lista kontraktów na OEM na całym świecie
• Niski współczynnik reklamacji

KONI to niskie koszty
Amortyzatory KONI charakteryzują się bardzo wysoką trwałością. Ich żywotność wydłużona jest dodatkowo możliwością regulacji siły tłumienia i dostępnością zapasowych elementów mocujących. Sprawia to, że ich koszt użytkowania w przeliczeniu na kilometr jest jednym z najniższych na rynku. Dla amortyzatorów naczepowych serii 91 żywotność przekraczająca milion kilometrów nie jest niczym wyjątkowym.

KONI to najnowsze rozwiązania
Za inżynierami firmy stoi wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji amortyzatorów oraz współpracy z producentami pojazdów, do których dostarczne są amortyzatory na pierwsze wyposażenie (OEM). Wieloletnie partnerskie stosunki OEM wraz z naszym zaangażowaniem w sporty samochodowe przyczyniają się do rozwoju technologii amortyzatorów do pojazdów użytkowych.

KONI to amortyzator “na miarę”
Amortyzatory KONI są projektowane specjalnie dla danego typu pojazdu i warunków jego użytkowania. Nawet dla pojazdów wojskowych czy budowlanych KONI jest w stanie dostarczyć amortyzatory o siłach tłumienia i charakterystyce precyzyjnie dobranych do specyficznych wymagań. Amortyzator KONI nigdy nie jest prostą kopią amortyzatora oryginalnego, ale „szytą na miarę” konstrukcją. Dzięki temu klient otrzymuje amortyzator zapewniający najwyższy komfort i najlepsze prowadzenie pojazdu.

KONI dostarcza na cały świat
Firma KONI z małego, lokalnego zakładu stała się znanym na całym świecie producentem amortyzatorów. Dziś szczyci się siecią ponad 35 oficjalnych dystrybutorów amortyzatorów do pojazdów użytkowych na całym świecie i eksportuje swoje produkty do ponad 90 krajów.

KONI dostawcą na pierwsze wyposażenie
Amortyzatory KONI używane są przez wiodących producentów autobusów, ciężarówek i naczep, takich jak: Alexander Dennis, Van Hool, VDL, Temsa, KARSAN, Volvo Bus, Isuzu, Irizar, Kenworth, Weweler, SAF, Assali Stefen , Gillig, New Flyer, Navistar, Renault, John Deere i Agco.

Amortyzatory do autobusów

Komfort jest jednym z najważniejszych parametrów użytkowych autobusu. KONI dostarcza amortyzatory o charakterystyce komfortowej, które jednocześnie poprawiają właściwości trakcyjne autobusu. Firmy takie jak NeoMan (Neoplan), Van Hool, TransBus International, VDL Bus International i Volvo wyposażają swoje autokary i autobusy w amortyzatory KONI ze względu na poprawę komfortu i wysoką trwałość. KONI oferuje kilka linii amortyzatorów w zależności od potrzeb użytkowników, kładąc nacisk na komfort pasażerów, trwałość i zmniejszenie poziomu hałasu.

Amortyzatory do ciężarówek i naczep

Dla rynku ciężarówek i naczep, gdzie najważniejsza jest trwałość, firma KONI opracowała specjalne amortyzatory.

Zastosowania specjalne

Pojazdy rolnicze czy wojskowe, mosty czy diabelskie młyny – KONI jest w stanie zaoferować indywidualnie zaprojektowane amortyzatory zapewniające prawidłową i bezpieczną pracę urządzeń, w których zostaną zamontowane. Jakiekolwiek byłyby potrzeby klienta – możemy zaoferować odpowiedni amortyzator. W mostach i młynach również można znaleźć amortyzatory KONI, co dowodzi, że KONI jest w stanie rozwiązać każdy problem związany z tłumieniem drgań.
Jeżeli potrzebujesz amortyzatora do zadań specjalnych – skontaktuj się z nami.

Kontakt

BBP Dystrybucja Sp z o.o.
ul. Jana Pawła II 7
05-077 Warszawa-Wesoła
tel. 22 773 04 20
email: bbp@koni.com.pl

bpp logo menu

Dane rejestrowe

Siedziba: ul. Jana Pawła II 7; 05-077 Warszawa-Wesoła
KRS: 0000131908
REGON: 015224156
NIP: 525-22-45-815
VAT R: PL5252245815
Kapitał założycielski: 120 000 zł
Zarząd w składzie: Jerzy Wojciech Boguszewski, Jacek Witold Bubacz
Bank: mBank S.A.
Konto: 32 1140 1010 0000 2906 7300 1001

Godziny otwarcia

poniedziałek
15-07-2024
08:30 - 16:30
wtorek
16-07-2024
08:30 - 16:30
środa
17-07-2024
08:30 - 16:30
czwartek
18-07-2024
08:30 - 16:30
piątek
19-07-2024
08:30 - 16:30
sobota
20-07-2024
Nieczynne
niedziela
21-07-2024
Nieczynne